keycuts (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Enable
et: Luba

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Accessibility
et: Vaegnägijale

en: Add shortcut
et: Lisa otseviide
