keycuts (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Add shortcut
fi: Lisää oikopolku
