keycuts (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Enable
gl: Activar

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Add shortcut
gl: Engadir atallo
