keycuts (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Enable
he: הפעלה

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Add shortcut
he: הוספת קיצור
