keycuts (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Enable
hr: Omogući

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Keyboard shortcuts
hr: Kratice tipkovnice

en: Add shortcut
hr: Dodaj kraticu
