keycuts (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Add shortcut
ku: زیادکردنی قەدبڕ
