keycuts (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Enable
lv: Iespējot

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Add shortcut
lv: Pievienot īsceļu
