keycuts (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ps: سالول

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: Add shortcut
ps: لنډلار زیاتول
