keycuts (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Enable
sv: Aktivera

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Keyboard shortcuts
sv: Kortkommandon

en: Add shortcut
sv: Lägg till genväg
