keycuts (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி

en: Add shortcut
ta: குறுக்குவழி சேர்த்தல்
