keycuts (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Keyboard shortcuts
uk: Комбінації клавіш

en: Accessibility
uk: Спеціальні можливості

en: Keyboard Shortcuts
uk: Комбінації клавіш

en: The settings have been saved
uk: Настроювання були збережене

en: Add shortcut
uk: Додати швидку кнопку
