keycuts (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Enable
vi: Bật

en: Import
vi: Nhập vào

en: Export
vi: Xuất

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Keyboard shortcuts
vi: Phím tắt

en: Accessibility
vi: Khả năng truy cập

en: Keyboard Shortcuts
vi: Phím tắt

en: Add shortcut
vi: Thêm liên kết nhanh
