keycuts (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ar: تفعيل

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Add shortcut
ar: إضافة اختصار
