keycuts (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Enable
bg: Активирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Add shortcut
bg: Прибави кратък път
