keycuts (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Keyboard shortcuts
bo: མཐེབ་གཞུང་གི་མྱུར་མཐེབ།

en: Keyboard Shortcuts
bo: མཐེབ་གཞུང་གི་མྱུར་མཐེབ།

en: Add shortcut
bo: མགྱོགས་མཐེབ་ཁ་སྣོན
