keycuts (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ca: Habilita

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Keyboard shortcuts
ca: Tecles de drecera

en: Add shortcut
ca: Afegeix un accés directe
