keycuts (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Enable
da: Aktivér

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Keyboard shortcuts
da: Tastaturgenveje

en: Add shortcut
da: Tilføj genvej
