keycuts (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Enable
es: Activar

en: Import
es: Importar

en: Export
es: Exportar

en: Save settings
es: Guardar configuración

en: Keyboard shortcuts
es: Atajos de teclado

en: Accessibility
es: Accesibilidad

en: Keyboard Shortcuts
es: Atajos de teclado

en: The settings have been saved
es: La configuración se ha guardado

en: Add shortcut
es: Añadir atajo
