keycuts (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Enable
eu: Gaitu

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Add shortcut
eu: Lastebidea gehitu
