keycuts (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Enable
id: Aktifkan

en: Import
id: Impor

en: Export
id: Ekspor

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Add shortcut
id: Tambah shortcut
