keycuts (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Enable
it: Abilita

en: Import
it: Importa

en: Export
it: Esporta

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Keyboard shortcuts
it: Scorciatoie con la tastiera

en: Add shortcut
it: Aggiungi scorciatoia
