keycuts (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Enable
ja: 有効

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Keyboard shortcuts
ja: キーボードショートカット

en: Keyboard Shortcuts
ja: キーボードショートカット

en: Add shortcut
ja: ショートカットを追加
