keycuts (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Add shortcut
jv: Nambah sidhatan
