keycuts (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Enable
km: បើក

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Add shortcut
km: បន្ថែម​ផ្លូវ​កាត់
