keycuts (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Keyboard shortcuts
kn: ಕೀಲಿಮಣೆ ಶಾರ್ಟ್-ಕಟ್‌ಗಳು

en: Accessibility
kn: ನಿಲುಕಣೆ

en: Keyboard Shortcuts
kn: ಕೀಲಿಮಣೆ ಶಾರ್ಟ್-ಕಟ್‍ಗಳು
