keycuts (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Keyboard shortcuts
nl: Toetsenbord-sneltoetsen

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: Add shortcut
nl: Snelkoppeling toevoegen
