keycuts (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Enable
oc: Activar

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Add shortcut
oc: Apondre un acorchi
