keycuts (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Keyboard shortcuts
pl: Skróty klawiszowe

en: Accessibility
pl: Dostępność

en: Keyboard Shortcuts
pl: Skróty klawiszowe

en: Add shortcut
pl: Dodaj skrót
