keycuts (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Enable
ru: Включить

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Keyboard shortcuts
ru: Сочетания клавиш

en: Accessibility
ru: Доступность

en: Keyboard Shortcuts
ru: Сочетания клавиш

en: The settings have been saved
ru: Настройки были сохранены

en: Add shortcut
ru: Добавить ярлык
