keycuts (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Enable
sk: Povoliť

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Keyboard shortcuts
sk: Klávesové skratky

en: Add shortcut
sk: Pridať skratku
