keycuts (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Keyboard shortcuts
tr: Klavye kısa yolları

en: Add shortcut
tr: Kısayol ekle
