keycuts (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Enable
fa: فعال

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Keyboard shortcuts
fa: میان‌برهای صفحه کلید

en: Keyboard Shortcuts
fa: میان‌برهای صفحه کلید

en: Add shortcut
fa: افزودن میان‌بر
