keycuts (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Enable
fr: Activer

en: Import
fr: Importer

en: Export
fr: Exporter

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Keyboard shortcuts
fr: Raccourcis clavier

en: Accessibility
fr: Accessibilité

en: Keyboard Shortcuts
fr: Raccourcis clavier

en: Add shortcut
fr: Ajouter un raccourci
