keycuts (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Keyboard shortcuts
hu: Billentyűparancsok

en: Accessibility
hu: Akadálymentesség

en: Keyboard Shortcuts
hu: Billentyűparancsok

en: The settings have been saved
hu: A beállítások elmentése megtörtént

en: Add shortcut
hu: Gyorshivatkozás hozzáadása
