keycuts (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Enable
lt: Įjungti

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Add shortcut
lt: Pridėti trumpinį
