keycuts (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Enable
pt: Habilitar

en: Import
pt: Importar

en: Export
pt: Exportar

en: Save settings
pt: Salvar as configurações

en: Keyboard shortcuts
pt: Atalhos de teclado

en: Accessibility
pt: Acessibilidade

en: Add shortcut
pt: Adicionar atalho
