Khipu (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Subject
bg: Тема

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Test
bg: Тест

en: Image
bg: Снимка

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Email
bg: Е-поща

en: Error
bg: Грешка

en: Created
bg: Създадено

en: Filter
bg: Филтър

en: State
bg: Статус

en: Table
bg: Таблица

en: Button
bg: Бутон

en: Operation
bg: Действие

en: Pending
bg: В изчакване

en: Production
bg: Продукт

en: Account
bg: Акаунт
