Khipu (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Image
bo: པར་རིས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-
