Khipu (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Subject
ca: Assumpte

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Test
ca: Prova

en: Image
ca: Imatge

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Filter
ca: Filtra

en: Amount
ca: Import

en: State
ca: Estat

en: Table
ca: Taula

en: Button
ca: Botó

en: Operation
ca: Operació

en: Pending
ca: Pendent

en: Received
ca: Rebut

en: Environment
ca: Entorn

en: Complete
ca: Finalitza

en: Account
ca: Compte

en: - All -
ca: - Tot -
