Khipu (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Subject
da: Emne

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Image
da: Billede

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Unknown
da: Ukendt

en: Email
da: E-mail

en: Error
da: Fejl

en: Created
da: Oprettet

en: Amount
da: Beløb

en: State
da: Status

en: Table
da: Tabel

en: Button
da: Knap

en: Operation
da: Handling

en: Pending
da: Afventer

en: Production
da: Produktion

en: Received
da: Modtaget

en: Complete
da: Komplet

en: Account
da: Konto

en: - All -
da: - Alle -
