Khipu (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Subject
el: Θέμα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Test
el: Δοκιμή

en: Image
el: Εικόνα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Error
el: Σφάλμα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Amount
el: Ποσό

en: State
el: Κατάσταση

en: Table
el: Πίνακας

en: Button
el: Κουμπί

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Production
el: Παραγωγή

en: Received
el: Λήφθηκε

en: Complete
el: Ολοκληρωμένη

en: Account
el: Λογαριασμός

en: - All -
el: - Όλα -
