Khipu (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Subject
et: Teema

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Image
et: Pilt

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Email
et: E-kiri

en: Error
et: Viga

en: Created
et: Loodud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Amount
et: Kogus

en: State
et: Olek

en: Table
et: Tabel

en: Button
et: Nupp

en: Operation
et: Operatsioon

en: Pending
et: Ootel

en: Received
et: Makstud

en: Environment
et: Keskkond

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Account
et: Konto

en: - All -
et: - Kõik -
