Khipu (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Subject
fi: Aihe

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Test
fi: Testi

en: Image
fi: Kuva

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Error
fi: Virhe

en: Created
fi: Luotu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Amount
fi: Määrä

en: State
fi: Tila

en: Table
fi: Taulukko

en: Button
fi: Nappi

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Pending
fi: Odottaa

en: Production
fi: Tuotanto

en: Received
fi: Vastaanotettu

en: Complete
fi: Valmis

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: - All -
fi: - Kaikki -
