Khipu (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Subject
gl: Asunto

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Test
gl: Proba

en: Image
gl: Imaxe

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Error
gl: Erro

en: Created
gl: Creado

en: Filter
gl: Filtro

en: Amount
gl: Cantidade

en: State
gl: Estado

en: Table
gl: Táboa

en: Button
gl: Botón

en: Operation
gl: Operación

en: Pending
gl: Pendente

en: Complete
gl: Completa

en: Account
gl: Conta

en: - All -
gl: - Todo -
