Khipu (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Subject
gu: વિષય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Error
gu: ભુલ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Account
gu: ખાતુ
