Khipu (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Subject
he: נושא

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Test
he: בדיקה

en: Image
he: תמונה

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Email
he: דוא"ל

en: Error
he: שגיאה

en: Created
he: נוצר

en: Filter
he: סינון

en: Amount
he: כמות

en: State
he: מצב

en: Table
he: טבלה

en: Button
he: כפתור

en: Operation
he: פעולה

en: Pending
he: ממתינות

en: Complete
he: השלמה

en: Account
he: חשבון

en: - All -
he: - הכל -
