Khipu (7.x-1.0-beta1) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Subject
ht: Sijè

en: Image
ht: Imaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Filter
ht: Filtre

en: - All -
ht: - Tout -
