Khipu (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Test
is: Prófa

en: Image
is: Mynd

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: ID
is: Kenni

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Email
is: Netfang

en: Error
is: Villa

en: Created
is: Stofnað

en: Filter
is: Sía

en: Amount
is: Upphæð

en: State
is: Fylki

en: Table
is: Tafla

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: Complete
is: Lokið

en: Account
is: Aðgangur

en: - All -
is: - Allt -
