Khipu (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Subject
ja: 件名

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: Test
ja: テスト

en: Image
ja: 画像

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Unknown
ja: 不明

en: Email
ja: メール

en: Error
ja: エラー

en: Created
ja: 作成

en: Filter
ja: フィルター

en: Amount
ja: 量

en: State
ja: 状態

en: Table
ja: テーブル

en: Button
ja: ボタン

en: Operation
ja: 操作

en: Pending
ja: 処理待ち

en: Production
ja: 運用中

en: Received
ja: 受領

en: Complete
ja: 完了

en: Account
ja: アカウント

en: - All -
ja: - 全て -
