Khipu (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Subject
jv: Subyek

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Test
jv: Ujian

en: Image
jv: Gambar

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Error
jv: Salah

en: Created
jv: Digawé

en: Filter
jv: Saring

en: Table
jv: Tabel

en: Operation
jv: Operasi

en: Account
jv: Akun

en: - All -
jv: - Kabeh -
